Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
30 listopada 2016

Doszło do zderzenia na skrzyżowaniu ul. Libowiec i Świerczewskiego

Doszło do zderzenia na skrzyżowaniu ul. Libowiec i Świerczewskiego
fot. facebook.com / jastrzebskiedrogi

Do zderzenia samochodów doszło we wtorek, 29 listopada na skrzyżowaniu ulic Świerczewskiego i Libowiec. Na miejsce udała się patrol policji oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Przyczyną kolizji najprawdopodobniej było niezachowanie należytej ostrożności. 

- O godz. 14.17 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w sołectwie Bzie. Jak się okazało doszło do zderzenia samochodów marki Ford i Seat Ibiza. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu płynu, który wyciekł z chłodnicy oraz odłączeniu akumulatorów - powiedział mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, rzecznik prasowy PSP.

Według informacji strażaków nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
libowiec30.11.2016 21:05

Niby, dlaczego tam nie ma być wypadów, jak kasę UM inwestuje w ulice ościenne (np. oświetlenie instaluje się gdzie jest kilka domów)!!!!

Eda z Godów30.11.2016 17:40

jo żech tam jechoł a żech nie widzioł żady kraksy

tomek z 630.11.2016 12:05

Zaś SWD Szlaban postawcie na granicy i bydzie spokój

wiczysław30.11.2016 11:33

Ul. Libowiec, to jest tor wyścigowy dla samochodów SPS oraz SCI. U siebie(Pielgrzymowice, Jarząbkowice, Zebrzydowice itd) ci kierowcy jeżdżą prawidłowo, natomiast w Jastrzębiu wszyscy z drogi bo pędzi setką "SPS" lub SCI.

józek30.11.2016 11:21

Jak widać na zdjęciu, SWD, i wszystko jasne , problem w tym że piszecie że doszło do zderzenia samochodów Opel i Seat Ibiza a na zdjęciu jest Ford Mondeo .

SJZ30.11.2016 10:03

SWD wszystko jasne