Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 listopada 2016

Za dużo wypiła i kopnęła policjanta

Za dużo wypiła i kopnęła policjanta
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta wypiła za dużo i zaczęła się awanturować. Na dodatek nie stosowała się do poleceń policjanta i kopnęła go. Teraz za czynny napad na funkcjonariusza grożą jej trzy lata pozbawienia wolności. 

Klika dni temu jastrzębscy stróże prawa interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Zielonej. Zostali wezwani z powodu awantury, jaką wszczęła 53-latka, będąca pod wpływem alkoholu, która przyszła w gości do znajomych.

- Odmówiła podania swoich danych osobowych i wykrzykiwała pod adresem mundurowych obraźliwe słowa. W trakcie czynności stawała się coraz bardziej agresywna i kopnęła jednego z funkcjonariuszy. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty. Nie przyznała się do ich popełnienia, tłumacząc się niepamięcią spowodowaną wypitym alkoholem - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
...30.11.2016 22:07

Za taka ortografię też bym cie skopała. Zgaduje ze jestes jednym z karków Jastrzębia co nic innego nie robią tylko kozacza do każdego. Prosta zasada skończ pyskować to więcej nie dostaniesz.

Xxwzqce30.11.2016 15:37

Prawo powinno być równe dla każdego , obojętnie czy ,,psa,, czy zwykłego,, kowalskiego, i powinni wprowadzić kamerki w mundurze tak samo jak w stanach i nie będzie takiego traktowania ,

Do HWDP 30.11.2016 13:43

Ty popracuj nad ortografia :-D

hwdp30.11.2016 13:40

Ha ha Jastrzębska Policja...babci zażut robiom bo kopneła funkcjonariusza..oni mogom ręce powykręcać wywrucić na glebe pijanego ktury wogule niejest agresywny a potem jeszcze mandaty wlepiajom...wstyt i hańba..******* z prewencji..sam to przeżyłem w tamtym roku..niechciałem przyjąć mandatu to zaczeli mnie okładać w trójke w radiowozie...****** gestapo Jastrzębskie....szkoda słów...tak wygląda walka z przestępstwem?..