Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 grudnia 2016

Policja ujęła złodzieja sklepowego

Policja ujęła złodzieja sklepowego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wpadł na kradzieży kontrolerów do gier w jednej z galerii handlowych. Jastrzębianin przyznał się do przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu. Złodziej wykorzystał moment, kiedy na stoisku nie było sprzedawcy. Skradł dwa warte kilkaset złotych kontrolery do gier i opuścił sklep.

- Kryminalni szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest, znany im doskonale, 22-letni jastrzębianin. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Przyznał się do przestępstwa, twierdząc, że przyszedł do sklepu właśnie z zamiarem kradzieży takiego sprzętu. Jeszcze tego samego dnia 22-latek sprzedał kontrolery. O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje wkrótce prokurator - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
wyjaśnienie prawne01.12.2016 13:35

Ten złodziej nie chciał ukraść. On chce dostać się do więzienia na pół roku. To grożenie karą do 5 lat jest zabawne. Sam się przyznał a to okoliczność łagodząca. I co mu można więcej zrobić. Nic. Jak wyjdzie będzie kradł dalej. A poszkodowani nie dostali tego co im zostanie ukradzione w prezencie. Ciężko na to zapracowali. Mimo przygłupich reklam wmawiających nam, że świetne przeceny, niemal darmo, lub mini ratki pozwalają na kupienie taniutko i bez problemu.