Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2016

20 tys. zł za informacje w sprawie pobitego DJ'a

20 tys. zł za informacje w sprawie pobitego DJ'a
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Śmiertelne pobicie DJ'a Krzysztofa Linde zbulwersowało jastrzębską społeczność. Podejrzany o ten czyn przebywa w areszcie. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Tymczasem wyznaczono nagrodę za informacje, które mogą przyczynić się do wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. 

Krzysztof Linde został śmiertelnie pobity w dniu 28 sierpnia 2016 roku. Podejrzany o ten czyn początkowo ukrywał się przed policją, jednak później zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Na wniosek śledczych został aresztowany. Prokuratura bada sprawę, chcąc wyjaśnić jej wszystkie wątki.

Tymczasem osoba, chcąca pozostać anonimową, wyznaczyła nagrodę w wysokości 20 tys. zł w zamian za informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia wszystkich okoliczności sprawy w tym innych ewentualnych sprawców lub świadków pobicia.

- Osoba wnosząca coś w sprawę przekazuje nam informacje, my przekazujemy ją prokuraturze, jeśli prokurator uzna to za dowód w sprawie, który pomoże wyjaśnić okoliczności śmierci Krzyśka, wypłacimy nagrodę na konto podane przez osobę, która przekazała te informacje. Proszę pisać na e-maila: sprawa.k.linde@gmail.com - poinformował fundator nagrody.

Siostra zmarłego odnosząc się do tych doniesień powiedziała, że ma nadzieję, że pozyskane w ten sposób informację wniosą coś istotnego do wyjaśnienia sprawy. Rodzina chce sprawiedliwości dla Krzysztofa.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
.05.12.2016 19:35

Proszę spróbujcie zrozumieć, że zadaniem organów ścigania nie jest zapewnienie uciechy dla tłumu i szafowanie karą śmierci, czy dożywociem - tylko wymierzenie sprawiedliwości za rzeczywiście popełnione przestępstwo.

Łatwo jest Wam opowiadać o zabójstwie, ale jego zamiar trzeba udowodnić przed sądem.
Na czym opieracie się twierdząc, że sprawca rzeczywiście od początku chciał zabić?

Jaki miał mieć do tego motyw? Jaki sens takiej zbrodni?

Tatiana05.12.2016 15:44

Oby znalazł się jakiś świadek i oby ta bestia i jego kompani zgnili w więzieniu!!!

do znawca_tematu05.12.2016 9:29

O co ci biedaku umysłowy chodzi z tym wpisem???

znawca_tematuznawca_tematu04.12.2016 13:15

Brawo!!! znawca_tematu śle anonimowi wyrazy wielkiego szacunku!!!

donek 02.12.2016 14:10

Dlaczego tytuł brzmi ..."w sprawie pobitego DJ'a" a nie w "sprawie ZAMORDOWANEGO DJ'a"? Jak Adrian S. dostanie 25 lat, to szybko "sprzeda" swoich kompanów, żeby kara była mniejsza.

A02.12.2016 10:49

Alojz odpuść .. źle sie to czyła.

wyjaśnienie prawne01.12.2016 21:51

DJ został pobity ze skutkiem śmiertelnym, czy został zamordowany a nie pobity.

Pokaż wszystkie opinie (18)