Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
1 grudnia 2016

Mężczyzna groził żonie nożem. Leczył się psychiatrycznie

Mężczyzna groził żonie nożem. Leczył się psychiatrycznie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna groził żonie nożem i straszył, że ją zabije. Kobieta w panice wybiegła na klatkę schodową. O wszystkim powiadomiono dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, który natychmiast skierował na miejsce patrol mundurowych. 

Zdarzenie miało miejsce w środę, 30 listopada. W jednym z bloków przy ul. Turystycznej doszło do kłótni między małżonkami. W jej trakcie mężczyzna chwycił nóż i groził żonie pozbawieniem życia. Jak się okazało mężczyzna leczy się psychiatrycznie.

- Rzeczywiście nasz patrol został wezwany do zdarzenia, w którym mężczyzna groził kobiecie. Na miejsce przyjechała również karetka pogotowia i odwiozła go do szpitala. Policjanci zostali poproszenie o asystę - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Arek01.12.2016 15:11

Idiota, izolować go