Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2016

Hokeiści przygotowują świąteczną paczkę

Hokeiści przygotowują świąteczną paczkę
fot. JKH GKS Jastrzębie / Magdalena Kowolik

Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu hokejowego GKS Jastrzębie ruszyli na pomoc potrzebującym. W Galerii „Zdrój” poszukiwali towarów, które mogą sprawić, że Świata Bożego Narodzenia będą miłym wspomnieniem dla obdarowanej rodziny.

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie szykują paczkę, a dokładnie Świąteczną Paczkę. Mają się w niej znajdować rzeczy, którymi zostanie obdarowana trzyosobowa rodzina. Szóstka zawodników dwoiła się i troiła pomiędzy regałami, aby prezent był naprawdę czymś wyjątkowym.

- Ze środków pieniężnych pochodzących z klubowej kasy oraz kieszeni samych zawodników, trenerów i pracowników JKH GKS Jastrzębie udało się zakupić mnóstwo artykułów spożywczych, ubrań oraz zabawek, dzięki którym podczas najbliższych świąt Bożego Narodzenia na twarzach obdarowanej rodziny na pewno pojawi się uśmiech – informuje JKH GKS Jastrzębie.

Ponadto klub mógł liczyć na pomoc firmy Termet, która dostarczyła łazienkowy piecyk gazowy, a także sklep Carrefour. Ta druga firma zapewniła natomiast spory zapas środków czystości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!