Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
2 grudnia 2016

Pijana babcia opiekowała się wnuczką

Pijana babcia opiekowała się wnuczką

Pijana babcia opiekowała się swoją wnuczką. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej. Jeżeli okaże się, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła dziecko na bezpośrednie zagrożenie dla życia bądź zdrowia, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia

Pracownica Ośrodka Pomocy Społecznej poinformowała policję, że 48-letnia kobieta, będąca pod wpływem alkoholu opiekuje się dzieckiem. Jak się okazało była to babcia ponad rocznej dziewczynki.

 -  Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianki prawie 3 promile. Na miejsce przyjechało pogotowie, którego lekarz zdecydował o przewiezieniu 15-miesięcznej dziewczynki do szpitala. Po wykonaniu badań, dziecko trafiło do rodziny zastępczej. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!