Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 grudnia 2016

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie

40-letni mieszkaniec Jastrzębia zamierzał odebrać sobie życie. W czwartek około godz. 23:00 wyszedł z domu i udał się do lasu, gdzie zamierzał ze sobą skończyć przez powieszenie. Na szczęście zaalarmowani przez żonę policjanci w porę uratowali desperata. 

Było o włos od tragedii, kiedy mundurowi przyjechali do jednego z domów jednorodzinnych, powiadomieni o tym, że mężczyzna zamierza popełnić samobójstwo. 40-latek wyszedł, po kłótni z mieszkania, i udał się w nieznanym kierunku.

- Stróże prawa natychmiast rozpoczęli poszukiwania desperata. Do szybkiego odnalezienia 40-latka przyczyniły się warunki pogodowe. Dzięki śladom na śniegu, które pozostawił w lesie, policjanci po krótkiej chwili dotarli do mężczyzny. Widząc światła latarek, jastrzębianin położył się na śniegu, próbując schować się przed mundurowymi. Obok niego, na jednym z drzew zawieszona była linka holownicza przy pomocy, której 40-latek chciał odebrać sobie życie. Pijany mężczyzna został przewieziony do szpitala, skąd po konsultacji medycznej trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość? Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Rozum04.12.2016 22:21

W tych pięknych i radosnych czasach coraz więcej ludzi chce odejść w inny świat (jeśli takowy istnieje). Zamiast mieć pretensje do nich, że chcą odejść, może czas na ich rozumienie. Czasami wystarczy życzliwy uśmiech, żeby uratować człowieka. Co ma zrobić załamany człowiek, który nie widzi świetlnej przyszłości dla siebie a natyka się na jakiegoś głupola, który warczy na każdego. Wystarczy posłuchać radia czy telewizji, żeby się dobić. Głupol zdaje sobie sprawy, że jego też może najść apatia i przyjdzie mu na myśl, że już nie ma po co żyć. To nie wódka, to napotykana wokół nienawiść zabija.

Do Jurek03.12.2016 17:15

Dlatego, że niemal co dzień chce popełnić samobójstwo. Nie wszystkim żyje się tak dobrze jak tobie. A może taka próba przed tobą?
Nie miej pretensji do rzeczywistości.

Lol03.12.2016 15:33

Nie dostał od razu całej barborki

Jurek02.12.2016 14:24

Dlaczego ciągle piszecie o samobójstwach?

mysz02.12.2016 12:25

wódko pozwól zyć