Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 grudnia 2016

Premier nie przyjechała do górników JSW

Premier nie przyjechała do górników JSW
fot. Kompania Węglowa

Do ostatnich chwil trwały zabiegi o to, aby premier Beata Szydło złożyła wizytę górnikom Jastrzębskiej Spółki Węglowej z okazji ich święta. Miała się pojawić na akademii barbórkowej kopalni „Pniówek”. 

Według działaczy związkowych z kopalni „Pniówek” trwały intensywne zabiegi o to, aby premier Beata Szydło złożył wizytę na tej kopalni. Jednak nic z tego nie wyszło, a pani premier pojawiła się w Rybniku.

- Wierzyliśmy, że uda się nam zaprosić panią premier do nas. Do ostatnich chwil trwały rozmowy na ten temat. Cóż, pani Szydło pojechała, gdzie indziej. Może obawiała się nie najlepszych nastrojów w JSW związanych z tym, że dwie kopalnie są likwidowane - powiedział, pragnący zachować anonimowość działacz jednego ze związków zawodowych JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
do Uran 06.12.2016 12:33

To jak już się wypłakałeś, to idź razem z Petru na marsz szKODników, i tam się spełniaj. Oni dopiero zrobią z ciebie dziada, większego od bezdomnych śmietnikarzy. A to są własnie koledzy POkroju zagóra. Pa płaczku!

cwikla06.12.2016 11:44

Przecież premier nie moglabyc wszędzie.za rok tez jest barbórka.niema sie co obrażać.

jasiu06.12.2016 11:07

górnictwo musi upaść, będzie lepiej dla następnych pokoleń

Uran05.12.2016 22:26

Co za przygłup napisał dziś o 21:30. Na pewno nie zrozumiał tego co proponował Zagórowski i co zrobiła tak zwana Solidarność. To nie Zagórowski zniszczył JSW, bo ustąpił. A co zyskaliśmy? Nic. Nawet zero to za duża cyfra naszych zysków. Straciliśmy bardzo dużo. I pewnie nie odzyskamy nic z tego. Bo PiS idzie za ciosem kłamiąc, że będzie dobrze. Chyba wtedy jak zostanie jedna kopalnia.
Na szczęście jest chłodno. Jak spadnie dużo śniegu, wsadź w ten śnieg swój łeb na pój godziny. Ochłoniesz i może zrozumiesz. A jak nie zrozumiesz, to poczujesz to co my czujemy teraz odzierani z pieniędzy. To my musimy zarobić na całą rodzinę, bo dla naszych kobiet nie ma pracy. A co się stanie gdy zostaniemy ranni na dole lub zginiemy? Rodzina dostanie kopa i będzie biedować bez szans na naukę dzieci. Może ty być tak chciał ?

jasiu05.12.2016 21:19

im szybciej górnictwo zniknie z polskiej ziemi tym lepiej

do ktoś tam 11:5005.12.2016 21:08

Słuchaj paziu, zagórowski to tyPOwy nieudacznik a nie menadżer!!! W czasach kiedy tona węgla kosztowała 330 dolarów, a JSW fedrowała 150% normy, to i szympans byłby lepszym menadżerem od nieudolnego jarusia. Jego prostacki plan zakładał tylko i wyłącznie zrobienie z górników dziadów i to pracujących w 7-dniowym tygodniu pracy. A jeżeli ty jesteś jego pieskiem gończym, to współczuje twoim bliskim, że muszą z takim "charakterniakiem" żyć. Zrozumiałeś geniuszu????

Sezonowy05.12.2016 17:53

Czy górnicy chcą aby przyjeżdżał premier albo minister i pod pomnikiem prawdziwej "SOLIDARNOŚCI" ględził fałszywie o trudzie górniczej pracy. W dodatku gdy nie ma o tym żadnego pojęcia. Lepiej, bo prawdziwiej było by gdyby zagadał o Gertrudzie i nie o całej. I nie pod pomnikiem tylko na piwie. To było by większą prawdą. Co może obiecać bez kłamstw Szydło? Nic. Tylko ukłuć nas. PiS pewnie chce nas się pozbyć, w swych głupich zamysłach i planuje kupowanie węgla taniej na Ukrainie albo gdzieś jeszcze taniej. Nie zdają sobie sprawy, że nie tylko niszczą górnictwo, ale uzależniają od dostaw z zagranicy. Póki co elektrownie napędzane są węglem. Zanim się stworzy inny sposób wytwarzania energii elektrycznej, węgiel musi być dostarczany z naszych elektrowni.

Pokaż wszystkie opinie (26)