Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
5 grudnia 2016

Ubierzmy dzisiaj wspólnie choinkę

Ubierzmy dzisiaj wspólnie choinkę
fot. UM Jastrzębie

Wszyscy mieszkańcy, którzy chcą poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia zaproszeni są do Domu Zdrojowego, aby wspólnie świętować ten niezwykły czas. Będzie to okazja do pośpiewania kolęd oraz wykonania ozdób choinkowych. 

Świąteczne spotkanie jastrzębian zaplanowane jest na poniedziałek, 5 grudnia. Każdy, kto w godzinach 10-18 przybędzie do Domu Zdrojowego weźmie udział we wspólnym wykonywaniu ozdób świątecznych i strojeniu choinki.

 - O godzinie 15.30 przewidziano zbiórkę św. Mikołajów na sportowo i spacer ulicami miasta, a następnie koncert w wykonaniu orkiestry dętej. W godzinach od 16.00 do 18.00 odbędzie się wspólne śpiewanie najpiękniejszych kolęd z udziałem Agnieszki Cząstki (alt) i Łukasza Mateji (fortepian) – informuje jastrzębski magistrat.

W całe przedsięwzięcie są zaangażowani członkowie organizacji pozarządowych, którzy zachęcają jastrzębian do przyjścia do Domu Zdrojowego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto wystroiło się na święta Miasto wystroiło się na święta

Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!