Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 grudnia 2016

Dariusz P. nie przyznaje się do winy. Dzisiaj ostatnie słowo oskarżonego

Dariusz P. nie przyznaje się do winy. Dzisiaj ostatnie słowo oskarżonego
fot. kb / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek rano ruszył kolejny proces przeciwko Dariuszowi P. oskarżonemu o zamordowanie swojej rodziny w Jastrzębiu - Ruptawie. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. 

Adwokat Eugeniusz Krajcer przedstawia Dariusza P. jako kochającego męża i ojca, dbającego o swoją rodzinę, z którą był związany silnymi uczuciami. Zdaniem mecenasa prokuratura nie przedstawiła przekonywujących dowodów. Krajcer zwraca uwagę, że w winę oskarżonego nie wierzy jego syn, Wojciech, który uratował się z pożaru i który utrzymuje serdeczne kontakty z ojcem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sąd Najwyższy skazał podpalacza z Ruptawy na dożywocie Sąd Najwyższy skazał podpalacza z Ruptawy na dożywocie

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
.........05.12.2016 11:40

Ogień sam się zaprószył w pięciu miejscach, żaluzje same się pozamykały ... jak w filmie

TPW05.12.2016 11:18

Panie Mecenasie, proponuje poczytać o samozapaleniu węgla może zmieni pan linie obrony. No chyba ze miał inny system ogrzewania. Ewentualnie mogły to być języki ogniste zesłane przez anioły do wielebnego kościelnego lub przewrócony przez nadprzyrodzone siły paschał.