Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
6 grudnia 2016

51-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo

51-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie

Kolejna próba samobójcza w Jastrzębiu. Mieszkaniec ulicy Wrocławskiej chciał ze sobą skończyć i próbował się powiesić. Przybycie na miejsce policjantów zapobiegło tragedii, którzy na czas udzielili desperatowi pomocy. 

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali wezwani do interwencji związanej z próbą samobójczą. Na miejsce przybyło również pogotowie ratunkowe, które zabrał mężczyznę do szpitala

- Sytuacja okazała się bardzo dramatyczna, bowiem kiedy mundurowi weszli do środka, mężczyzna leżał nieprzytomny w wannie, a jego żona udzielała mu pierwszej pomocy. Okazało się, że chwilę wcześniej kobieta weszła do łazienki, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku i zauważyła go, z zaciśniętą wokół szyi pętlą. Policjanci rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową, dzięki której po kilku minutach zdołano przywrócić u 51-latka funkcje życiowe - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jurek06.12.2016 20:29

Ciągłe promowanie samobójstw...