Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
6 grudnia 2016

Policyjni wywiadowcy wpadli na trop narkotyków

Policyjni wywiadowcy wpadli na trop narkotyków
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce policyjnych wywiadowców wpadł jastrzębianin, który posiadał przy sobie prawie 16 gramów substancji psychoaktywnej.  Mężczyzna odpowie za posiadanie niedozwolonych środków narkotycznych. 

Dopalacze, które znaleziono u 26-latka zostaną poddane analizie laboratoryjnej, i to od ich wyniku zależeć będzie postawienie konkretnych zarzutów jastrzębianinowi.

- Policjanci  dokonali zatrzymali w jednym z lokali, znajdującym się na osiedlu Pionierów. Przy 26-latku stróże prawa znaleźli trzy woreczki z 16 gramami żółtego proszku. Narkotykowy tester wykazał, że substancja jest pochodną amfetaminy. Jastrzębianin przyznał, że są to dopalacze, które dostał od swojego znajomego – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Subor06.12.2016 21:32

Właśnie się dowiedziałem, że nastolatek po dopalaczach zabił swoją dziewczynę, "bo mu tak kazał diabeł" I co wy na to? Bo ja bym "zabił" tego diabła już teraz. Zanim się rozpleni i ktoś znów zginie zupełnie niewinny.

klotylda06.12.2016 10:02

Na tropie Czarnej Reki, karamba