Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 grudnia 2016

Mężczyzna pobił się o butelkę wódki

Mężczyzna pobił się o butelkę wódki

Mężczyzna ukradł butelkę wódki ze sklepu. Na dodatek nie chciał oddać swojej zdobyczy i zaatakował ochroniarza. Teraz za swój występek stanie przed sądem. 

Mundurowi zostali wezwani w poniedziałek do jednego ze sklepów, znajdujących się na osiedlu Pionierów. Jak się okazało ochrona zatrzymała młodego mężczyznę, który ukradł butelkę wódki.

- Jastrzębscy mundurowi przyjechali na miejsce w związku z szarpaniną, do której doszło przed marketem. Sprawcą interwencji okazał się młody mężczyzna, który chwilę wcześniej skradł alkohol i próbował uciec ze sklepu. Kiedy w pościg za nim udał się ochroniarz, mężczyzna zaczął się z nim szarpać, chcąc zatrzymać butelkę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, jednak szybko trafił w ręce policjantów. Stróże prawa znaleźli go w jednym z osiedlowych barów - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Subor06.12.2016 21:23

To znaczy, że trzeba go opamiętać albo dać mu w pierdlu ciężką robotę. Jest dużo prac, które mogą być dobrze płatne ale wyniszczające. Taki śmieć na taką pracę zasłużył.

Kaziu06.12.2016 17:21

@polonista. Normalnie się pobił. Pięściami. Ochroniarz pilnował co by sobie wielkiej krzywdy nie zrobił.

polonista06.12.2016 14:31

Co znaczy "pobił się"