Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 grudnia 2016

Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę

  • Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę
  • Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę
  • Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę
  • Mieszkańcy wspólnie ubrali choinkę
Więcej zdjęć:

W poniedziałek na ulicach Jastrzębia można było zobaczyć grupy mikołai, którzy obdarowywali napotkane osoby cukierkami i świątecznymi życzeniami. A po południu w Domu Zdrojowy mieszkańcy wykonywali ozdoby świąteczne, stroili choinkę i wspólnie śpiewali kolędy. 

W Domu Zdrojowym na dużej sali było wyjątkowo tłoczno, bo można było zobaczyć mieszkańców, ale też osoby reprezentujące przeróżne stowarzyszenia, jak wykonywali świąteczne ozdoby. Nie zabrakło pań z koła gospodyń wiejskich, harcerzy, morsów, i wielu innych stowarzyszeń i organizacji, które działają w Jastrzębiu i angażują mieszkańców w wiele ciekawych przedsięwzięć. Tak więc nie zabrakło bałwanków, gwiazdek, tradycyjnych łańcuchów, bombek. Pomysłowość wykonawców nie znała granic. A uwieńczeniem ich pracy była pięknie ozdobiona choinka.

W Domu Zdrojowym zabrzmiały także najpiękniejsze kolędy bożonarodzeniowe. Wykonała je  Agnieszka Cząstka, solistka opery krakowskiej, przy akompaniamencie Łukasza Mateja. Goście chętnie dołączyli się do artystów i śpiewali znane kolędy. W Tym dniu w Domu Zdrojowym panowała prawdziwie świąteczna atmosfera. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
sjz07.12.2016 4:16

Oby Jastrzębie się rozwijało, powstały różne firmy, a ludziom żyło się dostatniej!!!

Mieszkaniec06.12.2016 21:34

Można jak się chce? MOŻNA! I to jest bardzo dobry kierunek.