Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 grudnia 2016

Mikołaj przybędzie do Jastrzębskiego Węgla

Mikołaj przybędzie do Jastrzębskiego Węgla

Zaczął się czas, kiedy można spotkać św. Mikołaja. Każdy, chce go zobaczyć ma taką możliwość dzięki Klubowi Sportowemu „Jastrzębski Węgiel”. Bo właśnie w hali widowiskowo-sportowej Mikołaj będzie oczekiwał na dzieci. 

W piątek, 9 grudnia, na sali konferencyjnej (Press Room) w hali widowiskowo-sportowej pojawi się długo oczekiwany przez dzieci gość. Już od godziny 15. będzie można zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a nawet otrzymać świąteczny upominek.

- Mikołaj będzie miał dla dzieciaków prezenty w postaci paczek. Przewidzieliśmy również słodki poczęstunek. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu:602 893 063. Ilość miejsc ograniczona! – informuje Jastrzębski Węgiel.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!