Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 grudnia 2016

Po rozstaniu z żoną popełnił samobójstwo?

  • Po rozstaniu z żoną popełnił samobójstwo?
  • Po rozstaniu z żoną popełnił samobójstwo?
  • Po rozstaniu z żoną popełnił samobójstwo?
Więcej zdjęć:
fot. PSP Żory

38-letni jastrzębianin zginął w wypadku samochodowym na terenie Żor. Możliwe, że wypadek został spowodowany celowo po rozstaniu z żoną. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia nie były w stanie pomóc desperatowi. 

We wtorek, 6 grudnia (ok. godz.21), kierujący samochodem marki Kia uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Na miejsce, czyli al. Jana Pawła II w Żorach przybyła policja, ratownictwo medyczne oraz jednostka straży pożarnej.

- Nasze działania polegały na tym, że pomogliśmy wydostać poszkodowanego z samochodu przekazać go karetce pogotowia ratunkowego. Zabezpieczyliśmy także miejsce zdarzenia - poinformował kpt. inż. Krzysztof Kuś, rzecznik prasowy Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Żorach. Potwierdził on również, że zmarły mężczyzna to mieszkaniec Jastrzębia.

W jastrzębskiej policji dowiadujemy się, że wypadek można mieć podłoże samobójcze, związane z rozstaniem z żoną. Kobieta w dniu 5 grudnia zgłosiła na jastrzębskiej policji zaginięcie męża. Miała też poinformować, że może on mieć zamiar odebrania sobie życia. Policja bada ten wątek sprawy, tym bardziej, że desperat zostawił list pożegnalny, w którym miał napisać o swoich zamiarach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Barbara10.12.2016 14:40

Postronny-popieram Twoją wypowiedz,bo to mógł być tylko wypadek...

Postronny10.12.2016 11:21

Wczoraj jechałem z Żor i przed zjazdem w ul. Gajową widziałem świecące się znicze przy drodze. Jeżeli to jest miejsce wypadku to jak dla mnie przeszarżował na łuku drogi, a nie popełnił samobójstwo. Problemy w związku mogły tylko sprawić iż prowadził nerwowo. Ot takie moje zdanie.

Barbara09.12.2016 18:08

Ja nikogo nie uspokajam,tylko komentuję nadgorliwość wypowiedzi panów na temat kobiet.

Do Barbary08.12.2016 22:38

To są tylko wypowiedzi mężczyzn. Wyciągnij wnioski a nie uspokajaj. Może ty jedna skorzystasz na tych wypowiedziach.

czerstwy lulok08.12.2016 18:06

kobieta to stworzenie boze co powinno spac .....w oborze

Barbara08.12.2016 15:04

Hej,panowie spokojnie.....

tomek08.12.2016 11:10

Precz z taką babą!

Pokaż wszystkie opinie (11)