Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 grudnia 2016

Zobacz jak wygląda kopalnia z lotu drona

Zobacz jak wygląda kopalnia z lotu drona
fot. Robert Jaczyński

Niedawno zachwycaliśmy się zdjęciami Jastrzębia wykonanymi z lotu ptaka, a właściwie drona. Teraz przyszedł czas na materiał filmowy, jaki pan Robert Jaczyński nakręcił za pomocą bezzałogowego statku powietrznego. 

Inspiracją dla pana Roberta Jaczyńskiego jest wykonanie niespotykanych ujęć z powszechnie znanych, miejsc, które nas otaczają. Ale uwaga! Dron to nie jest zabawką i niewłaściwie używany może być niebezpieczny. Pilotowanie drona wymaga ukończenia specjalnych kursów. Wówczas - jak mówi pan Robert – dron nie będzie nikomu zagrażał, cało też powróci do nas. Po zapoznaniu się z zasadami pilotażu drona będzie można spróbować swoich sił i pokusić się o nakręcenie własnego materiału, tak jak Robert Jaczyński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Co z tą gospodarką w Jastrzębiu? Co z tą gospodarką w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość09.12.2016 8:50

Na Zofia we pracował mój tata mąż szwagier i kuzyn dalej tam fedruja :)

rychu 08.12.2016 22:17

Super ujęcia

dendron08.12.2016 21:18

Niech pokaże OWN i porodówkę