Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 grudnia 2016

Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli dopalacze

Podczas interwencji domowej policjanci znaleźli dopalacze
fot. sxc.hu

Interwencja mundurowych w jednym z mieszkań zakończyła się zatrzymaniem 26-letniego mężczyzny, który był znany policji z posiadania substancji psychoaktywnych. Po przeszukaniu go i tym razem policjanci znaleźli przy nim tak zwane dopalacze. 

W niedzielę po godz. 23:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań przy ul. Kaszubskiej. Na miejsce udała się patrol mundurowych.

 - Po wejściu do środka policjanci zauważyli doskonale im znanego 26-latka, który wcześniej był już zatrzymywany w związku z posiadaniem dopalaczy. Mundurowi postanowili sprawdzić czy im tym razem jastrzębianin nie ma przy sobie podobnych substancji. Jastrzębianin sam przekazał stróżom prawa saszetkę, w której przechowywał woreczki z białym i żółtym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że są to dopalacze. Przejęte środki zostaną poddane analizie w laboratorium, w celu określenia ich dokładnego składu. Od wyników badania będzie teraz zależało dalsze postępowanie w tej sprawie i sformułowanie konkretnych zarzutów – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Sprawiedliwy xxw14.12.2016 21:07

Zostawcie go przeciesz jest nie winny policja mu to pewnie podrzuciła a przyznał sie dlatego bo go zmusili ,

Andrzej13.12.2016 8:30

Znany i dalej na wolności uj... łeb i będzie spokój

Gilotyna13.12.2016 7:27

To czapa