Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 grudnia 2016

Jaki będzie program jastrzębskiej WOŚP? Znamy szczegóły

Jaki będzie program jastrzębskiej WOŚP? Znamy szczegóły
fot. WOŚP Jastrzębie

W niedzielę 15 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25.. Także w Jastrzębiu wiele będzie się działo i organizatorzy przygotowali ciekawy program. Niektóre rzeczy są jeszcze na etapie ustalania, ale już można powiedzieć o tym, czego można się spodziewać. 

Ośrodkiem wydarzeń będzie scena przed kinem „Centrum” oraz galeria „Jastrzębie”.  Impreza zacznie się od wspólnie odtańczonej zumby przed dużą sceną. Później zostanie ona oddana we władanie muzykom, zaprezentują się grupy: Coria (Jastrzębie), Loka, Nieformlani (Rybnik), Karolak z zespołem. Ale to jeszcze nie wszystko! Przewiduje się wystąpienie grup rekonstrukcyjnych (komandosi), będzie możliwość przejażdżki konnej. A ci, którzy lubią wodę będą moli wziąć udział w aerobiku wodnym na basenie „Laguna”.  Także usatysfakcjonowani będą wielbiciele samochodów terenowych, ich również nie zabraknie na Orkiestrze.

Natomiast w kinie „Centrum” zostanie zorganizowany koncert jazzowy. Galerię „Jastrzębie” przejmą we władanie młodzi. Właśnie tam zaprezentują się jastrzębskie zespoły, a nawet jedno przedszkole. Uczniowie z ZS nr 1, ZS nr 3, ZS nr 5, ZSZ, Gm nr 2, Gm nr 3, oraz Publicznego Przedszkola nr 10 zadbają o program artystyczny, przeprowadzą licytację gadżetów oraz zaprezentują swoje placówki.

- Mieliśmy w czwartek spotkanie sztabu WOŚP przedstawiciele poszczególnych szkół zaprezentowali to, jak widzą swój udział w naszym przedsięwzięciu. Podjęliśmy pierwsze ustalenia. Jak co roku młodzież z jastrzębskich szkół będzie mocnym punktem naszego WOŚP - powiedział Jarosław Potępa, szef sztabu WOŚP w naszym mieście.

Oczywiście o godz. 20.00 nie zabraknie światełka do nieba. W jakiej formie ono będzie, na razie jest tajemnicą, mówi się o ogniach sztucznych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Prawdomowny16.12.2016 19:43

@Dajacy: piwo rozumiem bo daje wymierne korzyści lub dobry drink ale taca? Proszę Cię nie kompromituj się. Bywam w tym Twoim świecie i nikt nie raczy się ze mnie śmiać, wręcz przeciwnie - szanują mnie za to co prezentuje swoją persona a na pochodzenie zwraca uwagę tylko margines Twojego pokroju czyli ludzie, którym w większości przypadków nic w życiu nie wyszło.
Pozdrawiam myślących.. ;)

robert14.12.2016 21:46

frajerzy , dalej dawajcie temu złodziejowi

ania13.12.2016 22:48

Znowu Coria i jakieś nieznane zespoły i ten antypisowiec Karolak...masakra/

Rower13.12.2016 21:41

@Dający do prawdomówy!?? I znawcy

Śmiać się mogą tylko z tego, że jesteśmy naiwni i myślimy, że ktoś nam za darmo coś da albo o nas zadba.

A tak poza tym nie wiem jak tam Twój świat ale mój jest inny ;) może z Ciebie tak leją.

Dający do prawdomówy!?? I znawcy13.12.2016 18:12

Idź i wydaj na piwo albo na tacę przecież nikt nie karze wam dawać do puszki, dlaczego ludzie tak nienawidzą jedni drugich a na całym świecie się śmieją z nas Polaków.

Prawdomowny13.12.2016 14:35

Resortowe dzieci trzymają się razem i tylko dlatego Owsik ma się tak dobrze - na każdego tam są teczki i haki. Najgorsze jest to, ze ludzie nie chcą znać prawdy. Hipokryci wciskają tanie bajki o pomocy potrzebującym a całe stado ogłupionego, zaprogramowanego do posłuszeństwa narodu idzie i wrzuca do puszki..

znawca_tematuznawca_tematu13.12.2016 13:43

Owsiak, to kanalia i łajdak. Szkoda, że WOŚP musi nosić jego twarz. Szkoda ludzi i idei.

Pokaż wszystkie opinie (9)