Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 grudnia 2016

Złodziej ukradł dwa pudełka czekoladek

Złodziej ukradł dwa pudełka czekoladek
fot. pixabay

Na jednej z jastrzębskich stacji paliw doszło do kradzieży. Złodziej skradł… dwa opakowania czekoladek. Jednak nie zdążył zjeść łupu, ponieważ został schwytany. Zgubiła go różowa kurtka. 

Po zawiadomieniu o kradzieży na miejsce natychmiast przybył patrol mundurowych. Pracownica podała policjantom rysopis sprawcy. Do jego rozpoznania przyczyniła się charakterystyczna część garderoby.

 - Dzięki różowej kurtce, którą miał na sobie 21-latek, mundurowi już chwilę po kradzieży zauważyli go na osiedlu, w pobliżu stacji. Skradzione słodycze, które jastrzębianin ukrył pod odzieżą wróciły do sprzedaży. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Miłośnikowi słodyczy grozi areszt bądź wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policja w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jasiu13.12.2016 19:17

znikoma społeczna szkodliwość czynu