Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
15 grudnia 2016

Mikołaj odwiedził przedszkole

Mikołaj odwiedził przedszkole
fot. PP nr 6

W naszym przedszkolu świętowaliśmy mikołajki. Przygotowania do tego wydarzenia miały miejsce już wcześniej. Dzieci uczyły się piosenki na powitanie tego, jakże zacnego gościa.

Przez cały tydzień nasłuchiwały dzwonku zwiastującego jego nadejście. Niektórym nawet udało się go dojrzeć nieco wcześniej. Atmosfera rozdawania prezentów stworzyła iście świąteczny klimat. Na cześć Świętego Mikołaja dzieci ubrały czapki mikołajkowe. Tego dnia odwiedzili nas goście z Zarządu Osiedla GWARKÓW. Jako że byli posłańcami samego Mikołaja, zostawili nam prezenty. Przedszkolacy byli bardzo uradowani z tego powodu, że w sali zrobiło się świątecznie, a prezenty można było dostrzec niemal w każdym miejscu. Dzień ten zapisał się na kartach historii naszego przedszkola, jako wydarzenie sprawiające wiele radości nie tylko dzieciom, ale również samemu Mikołajowi.

PP 6

Polub i udostępnij
Czytaj też

W przedszkolach jest więcej wolnych miejsc, niż chętnych W przedszkolach jest więcej wolnych miejsc, niż chętnych

Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne Mikołaj i jego pomocnicy odwiedzili Przedszkole Specjalne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!