Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
17 grudnia 2016

Trwa Jarmark Świąteczny

  • Trwa Jarmark Świąteczny
  • Trwa Jarmark Świąteczny
Więcej zdjęć:
fot. Robert Szymański

W piątek, 16 grudnia, w Jastrzębiu rozpoczął swoją działalność Jarmark Świąteczny. Na placu przed kinem „Centrum” pojawiło się kilkadziesiąt stanowisk wystawców, na których można zakupić wyroby świąteczne, zarówno smakowite specjały, jak i rękodzieło ludowe. Przewidziano też program artystyczny. 

II Jarmark Bożonarodzeniowy otworzył w piątek swoje podwoje. Oprócz możliwości zrobienia zakupów przewidziano również program artystyczny. Ze sceny popłyną kolędy w wykonaniu „Wiolinek”, „Niezapominajek”, „Jastrzymbioków. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w warsztatach wykonania tradycyjnych ozdób choinkowych. A także wspólnie z Michałem Bałazy ugotować potrawę bożonarodzeniową.

Oprócz tego, to gratka dla najmłodszych jastrzębian, przed kinem można zrobić sobie zdjęcie w saniach, do których zaprzęgnięty jest renifer. Jarmark jest czynny do niedzieli do godz. 18.

Szczegółowy program jarmarku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na OWN już nie tylko kiełbaski i piwo. Teraz króluje kino! Na OWN już nie tylko kiełbaski i piwo. Teraz króluje kino!

Kino plenerowe powraca. Tym razem na OWN Kino plenerowe powraca. Tym razem na OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Iga18.12.2016 12:27

Koleś - nie marudź przed świętami i idź na jarmark . Zobacz jak ludzie przygotowują się do świąt. A jesli ktoś nie ma chleba to może się zgłosić do OPS-u albo dowolnej fundacji. Nie pisz bzdur!!!

Mia18.12.2016 10:02

Wszystko się zgadza w artykule poza faktem,że było tu cytuje "kilkadziesiąt stoisk"- albo jestem ślepa albo głupia.Było ich kilkanaście.

Kupiłem17.12.2016 19:57

Ceny są normalne. Takie będą w zbliżającym się roku. A przyczyną jest: spadek wartości złotówki związany z hamowaniem gospodarki, podwyżka cen paliwa, nowe ukryte podatki, konieczność wyrwania od nas pieniędzy na realizowanie obiecanek PiS, itp. .

koleś17.12.2016 18:48

Szkoda czasu na takie pierdoły. Ludzie nie mają kasy, pracy i chleba, a ona ciągle marnuje nasze podatki. Jej już nic nie pomoże!

Odbyt Tarzana17.12.2016 16:56

Jo żere ino kreple

Gość17.12.2016 14:54

W porównaniu do innych miast ceny są do przyjęcia jeśli w ogóle gdzieś bywasz Gościu ?

Yvon17.12.2016 12:08

Przy takich okazjach tesnie za moim miastem pozdrowienia z hiszpani:))

Pokaż wszystkie opinie (8)