Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
17 grudnia 2016

Trwa Jarmark Świąteczny

  • Trwa Jarmark Świąteczny
  • Trwa Jarmark Świąteczny
Więcej zdjęć:
fot. Robert Szymański

W piątek, 16 grudnia, w Jastrzębiu rozpoczął swoją działalność Jarmark Świąteczny. Na placu przed kinem „Centrum” pojawiło się kilkadziesiąt stanowisk wystawców, na których można zakupić wyroby świąteczne, zarówno smakowite specjały, jak i rękodzieło ludowe. Przewidziano też program artystyczny. 

II Jarmark Bożonarodzeniowy otworzył w piątek swoje podwoje. Oprócz możliwości zrobienia zakupów przewidziano również program artystyczny. Ze sceny popłyną kolędy w wykonaniu „Wiolinek”, „Niezapominajek”, „Jastrzymbioków. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w warsztatach wykonania tradycyjnych ozdób choinkowych. A także wspólnie z Michałem Bałazy ugotować potrawę bożonarodzeniową.

Oprócz tego, to gratka dla najmłodszych jastrzębian, przed kinem można zrobić sobie zdjęcie w saniach, do których zaprzęgnięty jest renifer. Jarmark jest czynny do niedzieli do godz. 18.

Szczegółowy program jarmarku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Iga18.12.2016 12:27

Koleś - nie marudź przed świętami i idź na jarmark . Zobacz jak ludzie przygotowują się do świąt. A jesli ktoś nie ma chleba to może się zgłosić do OPS-u albo dowolnej fundacji. Nie pisz bzdur!!!

Mia18.12.2016 10:02

Wszystko się zgadza w artykule poza faktem,że było tu cytuje "kilkadziesiąt stoisk"- albo jestem ślepa albo głupia.Było ich kilkanaście.

Kupiłem17.12.2016 19:57

Ceny są normalne. Takie będą w zbliżającym się roku. A przyczyną jest: spadek wartości złotówki związany z hamowaniem gospodarki, podwyżka cen paliwa, nowe ukryte podatki, konieczność wyrwania od nas pieniędzy na realizowanie obiecanek PiS, itp. .

koleś17.12.2016 18:48

Szkoda czasu na takie pierdoły. Ludzie nie mają kasy, pracy i chleba, a ona ciągle marnuje nasze podatki. Jej już nic nie pomoże!

Odbyt Tarzana17.12.2016 16:56

Jo żere ino kreple

Gość17.12.2016 14:54

W porównaniu do innych miast ceny są do przyjęcia jeśli w ogóle gdzieś bywasz Gościu ?

Yvon17.12.2016 12:08

Przy takich okazjach tesnie za moim miastem pozdrowienia z hiszpani:))

Pokaż wszystkie opinie (8)