Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 grudnia 2016

Uczniowie zaśpiewali w Świątecznym Koncercie "Sobieskiego"

Uczniowie zaśpiewali w Świątecznym Koncercie "Sobieskiego"
fot. pixabay

W Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego już panuje świąteczna atmosfera. W piątek, 16 grudnia, w szkole odbył się koncert świąteczny, w którym wystąpili uczniowie.  A motto koncertu to „Świąteczna Nut Dobroci”. 

Koncert był okazją nie tylko do wysłuchania utworów o tematyce świątecznej, podziwiania kreatywności i pomysłowości uczniów, ale też miał na celu pomoc dla chorego Dawida, któremu cała społeczność „Sobieskiego” życzy dużo zdrowia. Podczas tego niezwykłego spotkania uczniów, nauczycieli i przyjaciół szkoły nie zabrakło świątecznej atmosfery, ale i pysznych ciasteczek.

A jak było na koncercie? Można dowiedzieć się z relacji, jaką przygotowali uczniowie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!