Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 grudnia 2016

Na ul. 11 Listopada dachował samochód

Na ul. 11 Listopada dachował samochód
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Dzisiaj, w poniedziałek, około godziny 6:00 doszło do niebezpiecznie wyglądającego dachowania przy ul. 11 Listopada. Na miejsce przybył patrol mundurowych i służby ratunkowe. 

Informację o zdarzeniu potwierdził dyżurny Państwowej Straży Pożarnej, który na miejsce skierował zastęp strażaków.

- Do wypadku doszło na ul. 11 Listopada, na wysokości skrzyżowania z ulicą Dworcową. Samochód marki Fiat Seicento dachował. Nasze zadania polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzenia, odłączeniu akumulatora. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń - poinformował dyżurny.

Policja apeluje o wzmożoną ostrożność na drodze, szczególnie w warunkach jesienno-zimowych, kiedy dochodzi do większej liczby wypadków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość20.12.2016 12:28

Może wiózł pizzę, a dostawcy nie takie rzeczy potrafią.

Kierowca19.12.2016 13:29

Jak zwykle w tym samym miejscu. Czy znów rozwalił płot medycznej firmy ***? Czy ta firma ma zwrócone koszty naprawy szkód. Czy to jest obligatoryjne czy musza ubiegać się w sądzie o odszkodowanie. Czy kierowca został odpowiednio ukarany? Często przechodzę ulicą 11 Listopada i widzę skutki głupoty bezmyślnych kierowców. Proponuję nagłaśnianie takich zdarzeń z podkreśleniem jak zostali ukarani kierowcy, którym powinno się zabrać prawo jazdy na co najmniej rok.

Artur19.12.2016 9:26

I jechal 50km/h.. bez wyobrazni, brawo Ty