Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 grudnia 2016

Wyruszyli w Beskidy grudniową porą

Wyruszyli w Beskidy grudniową porą Zobacz więcej zdjęć

PTTK Koło „Krokus” nie bojąc się warunków pogodowych wyrusza w góry. Także w zimie zdobywa szczyty. W jedną z grudniowych niedziel turyści wybrali się w pobliski Beskid Śląski, aby cieszyć oczy pięknem przyrody.

Celem ich wędrówki był niewielki Czupel, górujący nad innymi wzniesieniami w Beskidzie Małym. Ostatnio wiatrołomy i wycinka drzew umożliwiają rozległą panoramę na pobliskie i dalsze wzniesienia. Turyści z Jastrzębia byli tam niejednokrotnie, ale zawsze lubią wracać w to miejsce. Opady śniegu, które miały miejsce w tym miesiącu dodatkowo wpłynęły na atrakcyjność wyprawy. Humory jak zwykle dopisały i wszyscy wrócili pełni wrażeń.

Za całość organizacyjną odpowiadał Tadeusz Kurowski prezes PTTK Koło „Krokus”, a zdjęcia możemy oglądać dzięki Grażynie Patalon.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje  Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje

Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!