Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
21 grudnia 2016

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Cieszyńskiej z Wyzwolenia

Groźny wypadek na skrzyżowaniu Cieszyńskiej z Wyzwolenia
fot. KMP Jastrzębie

Na ulicy Cieszyńskiej, a dokładnie skrzyżowaniu z ulicą Wyzwolenia doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców został ranny, przewieziono go do szpitala. 

Warunki pogodowe oraz brak należytej ostrożności były przyczyną niebezpiecznego wypadku, jaki wydarzył się we wtorek, 20 grudnia. Jeden z kierowców odniósł obrażenia i został przewieziony przez ratownictwo medyczne do szpitala. Badania alkomatem wykazały, że wszyscy byli trzeźwi.

 - Do zdarzenia doszło przed godziną 15.00. Jak ustalili mundurowi, jadąca dacią 57-letnia jastrzębianka, wyjeżdżając z ulicy Wyzwolenia w Cieszyńską, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Cieszyna 29-latkowi, który kierował citroenem. W wyniku zderzenia, citroen przewrócił się na bok i uderzył w zaparkowaną przed sklepem hondę. Wewnątrz trzeciego z samochodów nie było żadnych osób. Na skutek zdarzenia ranny został 29-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Prawnik kierowca21.12.2016 21:08

Moje codzienne wyjazdy pokazują, że ludzie zaczynają szaleć. Gdyby to robili na zupełnie pustych drogach to niech się rozbijają, a najlepiej zabijają. Ale jeżdżą w dużym ruchu. Policjantów jest za mało, w dodatku niewiele mogą. Człowieczek, który jedzie zbyt szybko, slalomem między autami, naciskając na poprzedzający go samochód aby jechał szybciej od dozwolonej szybkości, tylko za pierwszym razem powinien być ukarany mandatem. Drugi raz, to zabranie prawa jazdy, a potem bezwzględne więzienie na miesiąc. Jego zakład pracy powinien go zwolnić z pracy traktując jego nieobecność jako nieusprawiedliwione. Spowodowanie stłuczki lub wypadku to nakaz wypłat odszkodowań w ciągu tygodnia. Brak pieniędzy to zwiększenie zadłużenia i więzienie z pracą mało płatną. Takie są plany prawników

słup21.12.2016 16:13

uderzył w zaparkowaną przed sklepem hondę czytać nie umiesz?

Gość21.12.2016 15:18

W wypadku brał udział Citroen i Dacia, a na zdjęciu Honda.