Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
22 grudnia 2016

Są chętni do pracy w kopalniach JSW

Są chętni do pracy w kopalniach JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W pierwszym tygodniu funkcjonowania punktu informacyjnego w kopalni „Krupiński” zgłosiło się do niego 326 pracowników, którzy wyrazili chęć pracy w innych kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. 

- W tym samym czasie 140 osób zadeklarowało również chęć skorzystania z pakietu osłonowego gwarantowanego przez ustawę o funkcjonowaniu węgla kamiennego. 10 osób chce skorzystać z jednorazowych odpraw pieniężnych, 117 pracowników dołowych oraz 17 pracowników przeróbki chcą przejść na urlop górniczy. W najbliższym czasie 40 osób z „Krupińskiego” zostanie przeniesionych na kopalnie Budryk i Pniówek. To pracownicy inżynieryjno-techniczni oraz grupa elektryków - informuje JSW.

Jak zapewniają w JSW przenoszeni pracownicy  zachowają wynagrodzenie na porównywalnym poziomie, będą mogli bez żadnych przeszkód korzystać z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz być członkami Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Agencja Kosmiczna przedstawia dobre praktyki Jastrzębia  Agencja Kosmiczna przedstawia dobre praktyki Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do buraczek Borynski22.12.2016 23:46

Ja mysle zr ty jestes takim pedałkiem....

erwin22.12.2016 19:04

Uważaj cwikla bo niedługo pójdziesz do roboty na przygotówki do żelaza .

buraczek boryński22.12.2016 14:08

To ja jestem najlepszym dysponentem na Borynii i w całej JSW

cwikla22.12.2016 13:20

Jestem maklerem gieldowym i najlepszym dysponentem.zapraszam na Borynie u mnie na dysponentce na grzejniku upieczemy sobie kielbaske.kto nie przyniesie kielbaski bedzie robil reszta leży.