Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 grudnia 2016

Są chętni do pracy w kopalniach JSW

Są chętni do pracy w kopalniach JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W pierwszym tygodniu funkcjonowania punktu informacyjnego w kopalni „Krupiński” zgłosiło się do niego 326 pracowników, którzy wyrazili chęć pracy w innych kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. 

- W tym samym czasie 140 osób zadeklarowało również chęć skorzystania z pakietu osłonowego gwarantowanego przez ustawę o funkcjonowaniu węgla kamiennego. 10 osób chce skorzystać z jednorazowych odpraw pieniężnych, 117 pracowników dołowych oraz 17 pracowników przeróbki chcą przejść na urlop górniczy. W najbliższym czasie 40 osób z „Krupińskiego” zostanie przeniesionych na kopalnie Budryk i Pniówek. To pracownicy inżynieryjno-techniczni oraz grupa elektryków - informuje JSW.

Jak zapewniają w JSW przenoszeni pracownicy  zachowają wynagrodzenie na porównywalnym poziomie, będą mogli bez żadnych przeszkód korzystać z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz być członkami Kas Zapomogowo-Pożyczkowych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie dalsza likwidacja kopalń? Będzie dalsza likwidacja kopalń?

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do buraczek Borynski22.12.2016 23:46

Ja mysle zr ty jestes takim pedałkiem....

erwin22.12.2016 19:04

Uważaj cwikla bo niedługo pójdziesz do roboty na przygotówki do żelaza .

buraczek boryński22.12.2016 14:08

To ja jestem najlepszym dysponentem na Borynii i w całej JSW

cwikla22.12.2016 13:20

Jestem maklerem gieldowym i najlepszym dysponentem.zapraszam na Borynie u mnie na dysponentce na grzejniku upieczemy sobie kielbaske.kto nie przyniesie kielbaski bedzie robil reszta leży.