Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 grudnia 2016

Zobacz film z Jarmarku Świątecznego

Zobacz film z Jarmarku Świątecznego
fot. Robert Szymański

II Jarmark Świąteczny już za nami. W miniony weekend wiele działo się na parkingu przed kinem „Centrum”. Swoje kramy otworzyli lokalni wytwórcy, ale był też ciekawy program artystyczny.

Wielu jastrzębian skorzystało z zaproszenia i uczestniczyło w Jarmarku Świątecznym. Można było nie tylko zrobić zakupy, ale też wziąć udział we wspólnym gotowaniu z Michałem Bałazym. Zaśpiewać kolędy z jastrzębskimi zespołami folklorystycznymi czy posłuchać świątecznego repertuaru orkiestry dętej. Znaleźli się  chętni na strawę dla ciała, bo podczas jarmarku oferowano pyszne specjały.

Jak to wszystko wyglądało? Zobaczcie materiał filmowy przygotowany przez jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
M23.12.2016 7:47

Bałazy musi być! W tym mieście są tylko - bałazy, explozja, dance passion i jakieś starsze wyjące kobity. Po co rozpisywać plan jakiejś imprezy skoro wiadomo z góry kto będzie ;/ - jak zawsze żenada!

józwa22.12.2016 21:07

A gdzie TIR do kompletu?????