Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
22 grudnia 2016

Piesza wtargnęła wprost pod koła samochodu

Piesza wtargnęła wprost pod koła samochodu Zdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie

W środę na przejściu dla pieszych na al. Piłsudskiego doszło do potrącenia kobiety. Na miejsce natychmiast przybyła policja oraz służby medyczne. 

Informację o zdarzeniu potwierdziła rzecznik Komendy Miejskiej Policji mł. asp. Magdalena Szust.

- Do potrącenia doszło wczoraj, po godzinie 18.00, na oznakowanym przejściu dla pieszych, znajdującym się na Alei Piłsudskiego. Jak ustalili policjanci, do zdarzenia przyczyniła się 48-latka, która zignorowała czerwone światło dla pieszych i weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżającą kię, którą prowadził 26-letni jastrzębianin. Kobieta na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Zarówno ona, jak i kierowca osobówki byli trzeźwi. Piesza została ukarana mandatem karnym - poinformowała rzecznik 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
nero04.01.2017 19:15

Prosta droga, barany widzą że auto jedzie a i tak wpadają pod koła ! To świadczy tylko o jednym, żadne światła czy inne zabezpieczenia nie pomogą, baran jak chce to i tak wejdzie na pasy czy może czy nie może, pretensje są zawsze skierowane do kierowcy, kierowca wg niektórych ma odpowiadać za brak mózgu u pieszych.

Gość23.12.2016 10:26

Gienek, to prezes może jeszcze zatrudnić twojego ojca, jako swojego kierowcę.

Do Gienek syn Bolesława23.12.2016 9:42

Pewnie ojciec zdawał prawko na koniu w Ochabach ahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaa , pozdrawiam ojca i zdrowia życzę.

Gość23.12.2016 2:47

samochodowe debile

Mieszczuch22.12.2016 20:49

A najważniejsze jest myślenie. Ubywa go w ludzikach coraz szybciej. Widać to wszędzie. Nie tylko w mieście Jastrzębie. Nie tylko w Polsce.

Do Gienek syn Bolesława22.12.2016 19:35

Pewnie ojciec zdawał prawo jazdy jeszcze na T-34

Gienek syn Bolesława22.12.2016 17:50

A co sobie do cholery, piesi myślą!!! Są osoby, tak jak mój 70-letni ojciec, który jak ma zielone to jedzie i nic go nie interesuje, czy coś,( ktoś) pojawi się na czerwonym. Ja tam jeszcze patrzę, mimo że mam zielone, ale nie trafcie na mojego ojczulka, bo skończycie w szpitalu, albo w kostnicy. Tak go uczyli jeździć 50 lat temu.

Pokaż wszystkie opinie (19)