Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
23 grudnia 2016

Wdał się w szarpaninę, bo chciał ukraść whisky

Wdał się w szarpaninę, bo chciał ukraść whisky
fot. pixabay

Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież alkoholu ze sklepu. Zarzuca się mu, że w sumie przywłaszczył sobie kilka butelek na kwotę ok. 1 tys. zł. Teraz za swoje przewinienia odpowie przed sądem. 

Jastrzębianin został zatrzymany we wtorek podczas próby kradzieży alkoholu w jednym z marketów. Był tak zdesperowany, że wdał się w szarpaninę z ekspedientką.

 - Jak się okazało, 22-latek nie po raz pierwszy dopuścił się kradzieży. Policjanci ustalili, że w ciągu kilku tygodni, jastrzębianin skradł kilka butelek whisky, których wartość oszacowano na prawie tysiąc złotych. W związku z tym, że podczas ostatniej złodziejskiej eskapady rabuś użył przemocy, odpowie także za kradzież rozbójniczą. Dalszy los zatrzymanego leży w rękach sądu. Jastrzębianin może trafić do więzienia nawet na 10 lat - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkaniec SJZ25.12.2016 23:33

Za tygodniowe przestępstwo 3lata hmmmmmm ?????? a za jeden wyczyn powyżej 300zl w tym kraju jest karane a nie tygodniowy.

Gość23.12.2016 13:23

Jakie 10 lat , czytać tego się nie chce , za gorsze przestępstwa nie dają tyle .

Gość23.12.2016 10:23

Dobra zmiana, za czasów rządów PO kradłby czystą.