Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 grudnia 2016

Szpital otrzymał sprzęt za 470 tys. zł

Szpital otrzymał sprzęt za 470 tys. zł
fot. WSS nr 2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał w 2016 roku w użytkowanie sprzęt na kwotę 470 tys. zł, za który zapłacił jastrzębski samorząd. Miasto sfinansowało także badania profilaktyczne oraz wydało poręczenie, które umożliwiło ubiegać się o środki na przebudowę stacji dializ. 

Dyrektor WSS nr 2 Grażyna Kuczera podziękowała podczas grudniowej sesji Rady Miasta jastrzębskiemu samorządowi za współpracę i otwartość, na jaką może liczyć placówka przez nią kierowana. Dzięki temu szpital otrzymuje w użytkowanie sprzęt medyczny oraz wsparcie badań profilaktycznych. Dyrektor mówiła także o tematach trudnych.

- Kilka razy reagowaliśmy na indywidualne zgłoszenia problemów, które składane były przez mieszkańców za pośrednictwem radnych. Sami państwo również poruszacie sprawy związane ze szpitalem, budzące wasz niepokój. Dziękuję za tę czujność, za to, że nie ferujecie wyroków, a wręcz przeciwnie dążycie do poznania stanu rzeczywistego u samych źródeł - powiedziała m.in. dyrektor Kuczera.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
mieszkaniec18.02.2017 19:57

Grażynko jesteś świetnym menadżerem. Brawo!

młot 28.12.2016 23:08

Ten szpital wzbija się w góe, niczym prawdziwy orzel lub mewa

swxwxx28.12.2016 9:23

ten szpital upadl na psy

ziomek27.12.2016 21:36

Zainteresowany jestem statystykami.

ewa27.12.2016 11:55

świetnie, mamy dobry szpital

wiesiek 27.12.2016 10:51

Tak brawo sprawnie zarządzający dyrektor!

julia27.12.2016 9:59

oby jak najdłuzej Pani Dyrektor trwała na tym stanowisku.Szpital się wzbogacił w duzo sprzętu.Pani Dyr potrafi pozyskiwać środki, jednym słowem nasz szpital dobrze słuzy chorym.Pani Grazyno To Pani postawiła ten szpital na nogi.

Pokaż wszystkie opinie (8)