Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
27 grudnia 2016

Jastrzębianin wybiera się na wyścig do Dubaju

Jastrzębianin wybiera się na wyścig do Dubaju
fot UM Jastrzębie / Agata Krypczyk

Jastrzębski kucharz Michał Bałazy wybiera się na wyścig do Dubaju. Jednak nie usiądzie za kierownicą superszybkiego samochodu, a zajmie się sztuką kulinarną, która również będzie obecna na tej imprezie. 

Połączenie szybkich samochodów i wyszukanych potraw wydaje się oryginalne, ale możliwe. Michał Bałazy, który wybiera się na 24-godzinny wyścig do Dubaju, przekona wszystkich, że z takiej konfiguracji może wyjść coś ciekawego. Zarówno wielbiciele wyścigów wytrzymałościowych oraz kulinariów znajdą coś dla siebie. W jednej i drugiej dziedzinie mistrzostwo jest jak najbardziej oczekiwane.

- Robert Lukas, 7-krotny Mistrz Polski oraz zawodnik Porsche Supercup startujący w zespole Förch Racing, zaprosił mnie do współpracy, a ja to zaproszenie przyjąłem. To dla mnie ogromny zaszczyt. Jestem przekonany, że wyścig 24h w Dubaju będzie zakończony wielkim sukcesem naszego zespołu - powiedział Michał Bałazy.

Wyścig w Dubaju odbędzie się 12-14 stycznia 2017 roku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Jarek28.12.2016 16:54

Piszą o Bałazym bo w tym mieście nie za bardzo jest o kim pisać więc zamiast jęczeć i sapać weźcie się do roboty. Napiszą o Was ;)

P.S. Gratulacje ... kolejny sukces !

do typów28.12.2016 9:49

Bardzo dobrze. Niewielu mieszkańców Jastrzębia może pojechać do Dubaju. Za to jest mnóstwo zazdrośników co udowadnia,że mają problemy z sobą. Czy jak patrzą w lustro to tez patrzą z zawiścią na swoje odbicie? A może patrzą z podziwem na siebie sądząc, że tylko dlatego, że są genialni nikt nie dostrzega ich talentów w krytykowaniu wszystkich i wszystkiego co ich nie dotyczy?

Gość27.12.2016 20:52

Ja się wybieram do kibla. Co wyście z tym Bałazym? Na prezydenta go szykujecie?

Gość27.12.2016 14:30

Brawo!

Gość27.12.2016 11:36

Ja się wybieram do Pawłowic, ale jeszcze tego nie ogłaszałem.

wiesiek 27.12.2016 10:50

Brawo Michał! Widać się rozwijasz