Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 grudnia 2016

Życie 7-osobowej rodziny było zagrożone

Życie 7-osobowej rodziny było zagrożone
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Rodzina z domu znajdującego się przy ul. Dębowej w Jastrzębiu nie zaliczy Świąt Bożego Narodzenia do udanych. O mały włos nie doszło do tragedii. Po raz kolejny ulatniający się czad okazał się śmiertelnym zagrożeniem. 

W nocy 25/26 grudnia dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o ulatniającym się czadzie z piecyka gazowego. Informację tą przekazał zespół pogotowia ratunkowego, który przyjechał na wezwanie, że dwoje starszych domowników zatruło się jedzeniem. Przybyli na miejsce strażacy odnotowali podwyższone stężenie czadu, zagrażające zdrowiu i życiu ludzi. Cała rodzina, siedem osób, została odwieziona do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkaniec28.12.2016 11:56

siedmioosobowa rodzina a szkoda zainwestować w bezpieczeństwo.

Gość27.12.2016 9:57

1000 zł? Za swój czujnik gazu i CO dałem 70zł Z przesyłką.

Jacek27.12.2016 9:12

Szkoda ludzi ale niestety sami są sobie winni ponieważ szkoda pieniędzy na czujnik czadu a takie czujniki są teraz bardzo tanie góra do 1000 zł można taką Czumów kupić bez problemu czy to w małych sklepach czy w marketach a nawet w internecie