Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 grudnia 2016

W wigilię złapani z marihuaną i bez prawa jazdy

W wigilię złapani z marihuaną i bez prawa jazdy
fot. KMP Jastrzębie

W wigilijny wieczór młodzi mężczyźni postanowili urządzić sobie przejażdżkę samochodem. Problem w tym, że nie swoim, bez prawa jazdy i jeszcze podpalali marihuanę. 

Podczas wieczornego patrolu w wigilię mundurowi zwrócili uwagę na młodych mężczyzn, siedzących w samochodzie, którzy nerwowo się zachowywali. Po wylegitymowaniu ich okazało się, że mają powody do tego, aby unikać spotkania z policjantami.

- Okazało się, że żaden z 18-latków nie ma nie tylko dokumentów z samochodu, ale i prawa jazdy. Szybko wyszło też na jaw, że golf należy do ojczyma jednego z nich, który bez wiedzy opiekuna zabrał kluczyki i wraz z kolegą urządził sobie przejażdżkę. Jako że żaden nie miał uprawnień do jazdy, odwagi miała im dodać marihuana, którą wcześniej wspólnie zapalili. Mężczyznom pobrano krew do badań. Jeżeli potwierdzi się, że prowadzili samochód pod wpływem narkotyków, grozić im będzie kara więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców" Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Trzeźwo28.12.2016 14:23

Gdyby nie było policji to taki przypadek by się nie zdarzył. Pierwszy napotkany człowiek by ich zastrzelił.

korek28.12.2016 0:52

Edek to Ty

do 27.12.2016 22:06

jasiu, masz rację. Te kapuściane łby zagrażały niewinnym ludziom którzy byli na trasie ich przejazdu. Ja bym im zaserwował wyrok znacznie lepszy dla nas niż ciężkie więzienie. Czapę! Co byś powiedział gdyby natrafili na ciebie i zrobili kaleką na całe życie? Też byś sobie kpił?

hejk27.12.2016 21:54

jakoś tej historii o policji jastrzębskliej nie podałeś
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/nawet-policji-nie-mozna-ufac,164198.html 

hejk27.12.2016 21:42

to straszne, ile osób nie żyje????? Policja jastrzębska to pasożyty, radę obejrzeć to:
http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/nawet-policji-nie-mozna-ufac,164198.html 

jasiu27.12.2016 17:55

najlepiej kara ciężkiego więzienia, dopuścili się strasznej zbrodni

Gość27.12.2016 11:57

Po co prawo jazdy i tak większość, w tym instruktorzy nauki jazdy, mają je załatwione. Wystarczy zobaczyć , jak dumny właściciel prawka nie potrafi zaparkować tyłem, miedzy dwoma samochodami pomiędzy, którymi jest pięć metrów luki. Dziewczę w Renówce na pszczyńskich blachach potrzebuje 15 minut, żeby zawrócić i wyjechać z parkingu przy bloku i to pod warunkiem, że parking jest pustawy.

Pokaż wszystkie opinie (10)