Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 grudnia 2016

W jednym z mieszkań policja znalazła pistolety

W  jednym z mieszkań policja znalazła pistolety
fot. KMP Jastrzębie

W środę późnym wieczorem dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał zgłoszenie od mężczyzny, który prosił o interwencję mundurowych, ponieważ poczuł się zagrożony. Po przybyciu na miejsce znaleziono broń. 

Wczoraj, ok. godz. 22, dzwoniący na Policję mężczyzna domagał się ochrony przed zagrożeniem. Nie był jednak w stanie określić, na czym ono miałoby polegać. Dyżurny wysłał do jednego z bloków przy ul. Wielkopolskiej mundurowych. Jakież było ich zdziwienie, kiedy w mieszkaniu oprócz zgłaszającego interwencję znaleziono cztery sztuki pistoletów na broń ostrą i gazową. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy mężczyzna jest emerytem policyjnym, który pracował w jednej z komend na Dolnym Śląsku. Policja sprawdza, czy miał on zezwolenie na broń oraz co było powodem jego obaw.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
józwa29.12.2016 15:57

Trzeba się zbroić przed muzlami.

Gość29.12.2016 12:23

Były policjant, więc już na wolności. Gdyby złapali szczeniaka z gramem marychy, to by garował.

Gość29.12.2016 9:05

Dlaczego nie sprawdzili bagażnika samochodu należącego do Grubego? To dziwne , że parkuje go w rożnych miejscach, ale prawie zawsze kilkaset metrów od miejsca zamieszkania.