Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
29 grudnia 2016

Na Nowy Rok trafi za więzienne kraty

Na Nowy Rok trafi za więzienne kraty
fot. KMP Jastrzębie

Poszedł wyrzucić śmieci i wpadł w ręce policjantów. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W momencie zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki. 

Mundurowi zauważyli poszukiwanego 29-latka przed jednym z bloków przy ul. Zielonej. W trakcie zatrzymania okazało się, że miał przy sobie amfetamine. Jeszcze dzisiaj mężczyzna trafi do zakładu karnego. 

 - Stróże prawa zauważyli poszukiwanego 29-latka wczoraj, przed jednym z bloków mieszkalnych na ulicy Zielonej. Jastrzębianin wyszedł z mieszkania, żeby wyrzucić śmieci. Wtedy też został zatrzymany przez wywiadowców. Oprócz kary, którą wymierzył mu sąd, usłyszy także dodatkowy zarzut. W trakcie przejazdu do komendy, 29-latek próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą, który jastrzębianin chciał ukryć w policyjnym radiowozie. Za posiadanie narkotyków grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia - poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
do-gosc30.12.2016 19:26

Nie do konca, ale.... milo, ze mamy wywiadowcow w jbiu.
Chyba, ze tylko tak ich nazwali.....

Gość30.12.2016 11:50

Śmieci go załatwiły. Wywiadowcy to policja po cywilnemu.

typ29.12.2016 23:10

Kto to wywiadowy ?

Doradca29.12.2016 20:22

A nie można go po prostu odstrzelić w czasie próby ucieczki? Jednego negatywa było by mniej. ZA dużo jest przestępców w okolicy.