Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 stycznia 2017

Jastrzębianie bawili się na "Sylwestrze pod Gwiazdami"

  • Jastrzębianie bawili się na "Sylwestrze pod Gwiazdami"
  • Jastrzębianie bawili się na "Sylwestrze pod Gwiazdami"
  • Jastrzębianie bawili się na "Sylwestrze pod Gwiazdami"
  • Jastrzębianie bawili się na "Sylwestrze pod Gwiazdami"
Więcej zdjęć:

Wielu jastrzębian zdecydowało się świętować Nowy Rok na placu przed kinem „Centrum”, podczas zorganizowanego przez miasto „Sylwestra pod Gwiazdami”. Zabawa przy muzyce dyskotekowej trwała w najlepsze. 

Pierwsi uczestnicy na wspólną zabawę miejską zaczęli przybywać o godz. 22, aby razem przywitać nadchodzący 2017 rok. Imprezę nakręcał didżej, który serwował najlepsze kawałki muzyki dyskotekowej. Zatańczono również walczyka czekoladowego. Pary, które wykonały go z gracją otrzymały słodki upominek od pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zaprezentowały się również jastrzębskie talenty wokalne. A przed sceną mieszkańcy wywijali piruety i każdy bawił się na swój sposób.

Tuż przed godziną 24 Prezydent Anna Hetman złożyła wszystkim życzenia noworoczne, życzyła wszelkiej pomyślności dla mieszkańców i Jastrzębia. Powiedziała, że w 2017 roku ruszy długo oczekiwana modernizacja Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego, co zostało przyjęte z dużym aplauzem.

Dokładnie o godz. 24 niebo rozbłysło feerią barw i rozpoczął się pokaz ogni sztucznych. To chyba był najbardziej widowiskowy punkt jastrzębskiego „Sylwestra pod Gwiazdami”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Trzezwy02.01.2017 8:56

Najbardziej widowskowe było to jak jakieś bezmyślne oszołomy strzelaly w ludzi i po balkonach a służby - policja która stała na dwupasmowce i "ochrona" (która nawet krok za barierę nie zrobila) wogole nie reagowaly na tego bezmózga