Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 stycznia 2017

Nastąpiły zmiany w kierownictwie JSW

Nastąpiły zmiany w kierownictwie JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Minister energii powołał nowego członka Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Został nim Tomasz Lis, doktor nauk ekonomicznych. 

Tomasz  Lis, wszedł w skład Rady Nadzorczej JSW, z dniem 1 stycznia 2017 roku. Obecnie Rada Nadzorcza Spółki pracuje w następującym składzie: Daniel Ozon - przewodniczący, Eugeniusz Baron - sekretarz oraz członkowie - Antoni Malinowski, Alojzy Nowak, Jan Przywara, Robert Kudelski, Andrzej Palarczyk, Halina Buk, Krzysztof Kwaśniewski, Adam Pawlicki i nowo powołany Tomasz Lis.

Powołując nowego członka RN minister energii Krzysztof Tchórzewski skorzystał ze swoich ustawowych uprawnień oraz zapisów Statutu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Komunikat, który JSW wydała w tej sprawie nie podaje uzasadnienia tej decyzji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
realista08.01.2018 22:52

Palarczyk Andrzej likwidator KWK Krupiński !!!!

Gość05.01.2017 17:55

Górnik mądry po szkodzie. Robić na Matusiaków, robić, jak się nie chciało robić na Zagóra. I porównajcie kiedy więcej do kapsy wpadało. Za posła milczka Matusiaka czy za Zagóra krwiopijcy?

Zniesmaczony 04.01.2017 22:35

A ile mamy teraz doradców ?, bo zaraz zaczną na nowo budować siatkę stołków w spółce.I tak kolejny raz będziemy fedrować w święta i niedziele, aby narobić na nich. A kiedy ktoś weźmie nas pod uwagę i doceni finansowo.Miało być przyciąganie pasa , a jest popuszczanie - w spółce.A gdzie są związki ,nie przyglądają się kogo i ilu powołują .Ja już zapomniałem jak wygląda masówka,pewno pojawią się związkowcy jak potrzeba będzie członków do utrzymania się na stołkach.Ale przecież "biura podróży" zaczynają działać bo z nowym rokiem trzeba przygotować się do załatwiania; zimowisk , karnawałów, kuligów,wczasów itp.
Jestem za tym aby tylko było 3 związki i to poza bramami kopalni i na garnuszku ze składek.

Stepa03.01.2017 23:04

Zabrać górnikowi!!! Dołożyć Prezesowi:)

pracownik jsw03.01.2017 19:30

dobrze ze to nie ta hiena z TVP

Borynia 03.01.2017 18:04

Tak nowy członek rady nadzorczej no to proponuje zabrać nam jeszcze odzież roboczą no i flapsy bo czeba następnego darmozjada utrzymać oj miarka się przelewa załoga ma tego dosyć kiedy będą normalne zarobki bo to co ostatnio to rozumiemy że to pierwsza rata a zabierzcie jeszcze te pseudo barbórki i kupcie sobie jakieś służbowe samochody albo sobie premie dajcie
BRAK SŁÓW mam nadzieje że żaden młody nie będzie chciał zatrudnić w tym łez padole

Slaw03.01.2017 18:04

Nie za dużo tych członków darmozjadow

Pokaż wszystkie opinie (16)