Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
2 stycznia 2017

Nastąpiły zmiany w kierownictwie JSW

Nastąpiły zmiany w kierownictwie JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Minister energii powołał nowego członka Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Został nim Tomasz Lis, doktor nauk ekonomicznych. 

Tomasz  Lis, wszedł w skład Rady Nadzorczej JSW, z dniem 1 stycznia 2017 roku. Obecnie Rada Nadzorcza Spółki pracuje w następującym składzie: Daniel Ozon - przewodniczący, Eugeniusz Baron - sekretarz oraz członkowie - Antoni Malinowski, Alojzy Nowak, Jan Przywara, Robert Kudelski, Andrzej Palarczyk, Halina Buk, Krzysztof Kwaśniewski, Adam Pawlicki i nowo powołany Tomasz Lis.

Powołując nowego członka RN minister energii Krzysztof Tchórzewski skorzystał ze swoich ustawowych uprawnień oraz zapisów Statutu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Komunikat, który JSW wydała w tej sprawie nie podaje uzasadnienia tej decyzji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
realista08.01.2018 22:52

Palarczyk Andrzej likwidator KWK Krupiński !!!!

Gość05.01.2017 17:55

Górnik mądry po szkodzie. Robić na Matusiaków, robić, jak się nie chciało robić na Zagóra. I porównajcie kiedy więcej do kapsy wpadało. Za posła milczka Matusiaka czy za Zagóra krwiopijcy?

Zniesmaczony 04.01.2017 22:35

A ile mamy teraz doradców ?, bo zaraz zaczną na nowo budować siatkę stołków w spółce.I tak kolejny raz będziemy fedrować w święta i niedziele, aby narobić na nich. A kiedy ktoś weźmie nas pod uwagę i doceni finansowo.Miało być przyciąganie pasa , a jest popuszczanie - w spółce.A gdzie są związki ,nie przyglądają się kogo i ilu powołują .Ja już zapomniałem jak wygląda masówka,pewno pojawią się związkowcy jak potrzeba będzie członków do utrzymania się na stołkach.Ale przecież "biura podróży" zaczynają działać bo z nowym rokiem trzeba przygotować się do załatwiania; zimowisk , karnawałów, kuligów,wczasów itp.
Jestem za tym aby tylko było 3 związki i to poza bramami kopalni i na garnuszku ze składek.

Stepa03.01.2017 23:04

Zabrać górnikowi!!! Dołożyć Prezesowi:)

pracownik jsw03.01.2017 19:30

dobrze ze to nie ta hiena z TVP

Borynia 03.01.2017 18:04

Tak nowy członek rady nadzorczej no to proponuje zabrać nam jeszcze odzież roboczą no i flapsy bo czeba następnego darmozjada utrzymać oj miarka się przelewa załoga ma tego dosyć kiedy będą normalne zarobki bo to co ostatnio to rozumiemy że to pierwsza rata a zabierzcie jeszcze te pseudo barbórki i kupcie sobie jakieś służbowe samochody albo sobie premie dajcie
BRAK SŁÓW mam nadzieje że żaden młody nie będzie chciał zatrudnić w tym łez padole

Slaw03.01.2017 18:04

Nie za dużo tych członków darmozjadow

Pokaż wszystkie opinie (16)