Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 stycznia 2017

W Nowy Rok uwięzieni w windzie

W Nowy Rok uwięzieni w windzie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Czteroosobowa rodzina przeżyła niemiły początek Nowego Roku, kiedy pół godziny po północy zostali uwięzieni w windzie. Telefon pogotowia awaryjnego nie odpowiadał, zadzwonili więc do straży pożarnej prosząc o pomoc. 

- Kobieta i mężczyzna oraz dwójka dzieci utknęli w windzie. Zawodnili do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej informując, że nie mogą wydostać się z windy, która utkwiła na wysokości pierwszego piętra, w jednym z bloków przy ulicy Kurpiowskiej. Winda została odblokowana przez zastęp strażaków. Nikomu nic się nie stało - poinformował mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ony03.01.2017 21:50

Te na Kurpiowskiej tak MAJO! :D

edzio03.01.2017 7:50

Ta winda na kurpiowskiej często się psuje! ????

Ja02.01.2017 22:45

Po godzinie czasu. Dokończyli śledzia i wpadli z butelką odblokować windę.

Uwięziona w windzie02.01.2017 22:40

Po pierwsze nie rodzina, po drugie przyjechał monter z firmy kone moment po straży pożarnej i on nas wydostal. Na szczęście pomimo sylwestra pomoc przyjechała bardzo szybko, a wszystko trwało około 30min. Także dziękujemy straży pożarnej i Panu monterowi za poświęcony czas i wydostanie nas i naszych dzieci :) pozdrawiamy i życzymy szczęśliwego nowego roku :D

mieszkaniec miasta02.01.2017 14:49

Wyrazy współczucia. To nic miłego czekać na pomoc z małymi dziećmi. Czy strażacy przyjechali szybko?