Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
3 stycznia 2017

Zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu

Zatrzymany dzięki anonimowemu zgłoszeniu
fot. KMP Jastrzębie

Amator jazdy na „podwójnym gazie” został zatrzymany przez drogówkę. Policjanci namierzyli go dzięki anonimowemu zgłoszeniu. Teraz kierowcy grożą dwa lata więzienia. 

Jastrzębianin, wieku 56-lat, wsiadł za kierownicę w sylwestrową noc. Wcześniej jednak pił alkohol. Mundurowi, którzy go zatrzymali, stwierdzili u niego 1,6 promila.

- W sylwestrowy wieczór dyżurny komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kierowcy forda, który prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. Policjant przekazał informację wszystkim patrolom w naszym mieście. Anonimowe zgłoszenie potwierdziło się. Już chwilę później, na alei Jana Pawła mundurowi zatrzymali kierowcę focusa. 56-letni jastrzębianin miał w organizmie 1,6 promila. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a samochód został odholowany na strzeżony parking. Oprócz sądowego zakazu jazdy, nieodpowiedzialnemu kierowcy grożą 2 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!