Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 stycznia 2017

Pijany 17-latek chciał siłą wedrzeć się na Sylwestra

Pijany 17-latek chciał siłą wedrzeć się na Sylwestra
fot. KMP Jastrzębie

Nastolatek chciał wziąć udział w miejskiej zabawie sylwestrowej. Problem jednak w tym, że był pod wpływem alkoholu. Kiedy ochroniarze nie chcieli go wpuścić użył wobec nich siły. 

Do zdarzenia doszło podczas „Sylwestra pod Gwiazdami”. Na tą imprezę nie były, zgodnie z przepisami, wpuszczane osoby pod wpływem alkoholu. Nie spodobało się to17-letniemu jastrzębianinowi.

- 17-latek nie zamierzał jednak zrezygnować i siłą próbował przedostać się przez barierki, naruszając przy tym nietykalność cielesną pracowników ochrony. Nastolatek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,5 promila. Postępowanie w sprawie 17-latka odbyło się w trybie przyspieszonym i już wczoraj zapadł wyrok w jego sprawie. Decyzją sądu musi on teraz zapłacić 1200 złotych grzywny. O całym zdarzeniu zostanie też powiadomiony sąd rodzinny - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
bodzio03.01.2017 18:38

I jeszcze powinien dostać publicznie wpierdol!

Przemko03.01.2017 14:56

tylko że reszta "publiczności" była za nim i rzucała mięsem w ochronę, nie wiedząc co i jak. Ochrona zrobiła swoje i to bardzo dobrze, a młody człowiek sam zaczął całą przepychankę.

gagarin03.01.2017 13:49

Pokazac publicznie zdjęcie jego i rodziców i napisać pod fotkami co zrobil ponadto roboty publiczne 6miesiecy.

Gość03.01.2017 12:19

Taki szczyl i już tak zdegenerowany... Dobrze, że taka kara finansowa, chyba tylko to może go jeszcze czegoś nauczyć...