Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 stycznia 2017

Znaleziono go w wannie. Chciał ze sobą skończyć

Znaleziono go w wannie. Chciał ze sobą skończyć

Kobieta, która wróciła we wtorek  rano do domu z pracy znalazła swojego syna w wannie z podciętymi żyłami. Pomoc przyszła w ostatniej chwili. Była to kolejna próba samobójcza młodego mężczyzny. 

We wtorek rano, 3 stycznia, kobieta wracająca z pracy przeżyła chwilę grozy. Po wejściu do mieszkania znalazła swojego syna leżącego w wannie z podciętymi żyłami. Natychmiast powiadomiła Komendę Miejską Policji. Na miejsce, czyli do jednego z bloków przy ul. Ruchu Oporu, przyjechali mundurowi oraz ratownictwo medyczne. Desperata odwieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Następnie miał on zostać przekazany lekarzom z lecznicy psychiatrycznej w Rybniku, ponieważ nie była to jego pierwsza próba samobójcza. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Hellfire08.01.2017 20:40

Dopalacze, dragi i inne śmieci. Egzorcysta może pomoc.

? pytam06.01.2017 21:58

ma chociaż powoód jakiś ?

Zgredzik04.01.2017 10:15

Biedna Matka ... głupi szczyl ...

Obiektyw04.01.2017 7:33

Wspolczuje matce.