Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
4 stycznia 2017

23-letni więzień ukrywał się na Zielonej

23-letni więzień ukrywał się na Zielonej
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy mundurowi namierzyli mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Nieświadomy niczego 23-latek otworzył drzwi mieszkania, kiedy zapukała do nich policja. 

Podczas wtorkowej służby policjanci odnaleźli mężczyznę, który nie wrócił z przepustki do zakładu karnego. Ukrywał się w jednym z bloków przy ulicy Zielonej.

- Z informacji, jakie mieli policjanci, wynikało, że pod adresem tym może przebywać mężczyzna, ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości. Rzeczywiście, 23-latek, który otworzył im drzwi okazał się osobą poszukiwaną. Policyjne bazy danych wykazały, że mieszkaniec Jastrzębia ma do odbycia karę 2 lat więzienia. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu skąd jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do zakładu karnego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!