Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
4 stycznia 2017

Poderżnął jej gardło. Teraz stanie przed sądem

Poderżnął jej gardło. Teraz stanie przed sądem
fot. KMP Żory

Jastrzębianin, który w sierpniu ubiegłego roku zaatakował nożem kobietę odpowie za swój czyn. Prokuratura sporządziła akt oskarżenia i skierowała go do sądu. 31-latkowi grozi teraz kara dożywotniego więzienia. 

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia 2016 roku w Żorach, kiedy mieszkaniec Jastrzębia ugodził nożem koleżankę z pracy.

- Około godziny 6 rano policjanci zostali zaalarmowani telefonicznie, że na ul. Pszczyńskiej leży ranna kobieta. Stróże prawa ustalili, że sprawca znał swoją ofiarę - pracowali razem w jednej z żorskich firm. Nożownik jest mieszkańcem Jastrzębia Zdroju i może obecnie jechać autobusem linii 101 w kierunku swojego domu. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych sprawca został zatrzymany w autobusie, już na terenie Jastrzębia Zdroju. Ugodzona nożem kobieta, z raną zagrażającą życiu i zdrowiu szybko trafiła pod fachową opiekę lekarzy - informowała Komenda Miejska Policji w Żorach. Kobietę udało się uratować.

Prokuratura Rejonowa w Żorach skierowała do Sądu Okręgowego w Gliwicach akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi W.  zarzucając mu usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
linda06.01.2017 11:07

bo to zla kobieta była......

? pytam05.01.2017 20:22

a po co jej to zrobił ?

Prawdomowny05.01.2017 13:11

Za tej rangi przestepstwa powinna byc kara smierci.

Wyrok04.01.2017 21:22

śmierć

@Zygmunt04.01.2017 20:01

oj Krzychu coś ty narobił

józek04.01.2017 18:53

dostanie rok wiezienia i wielka afera .