Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
5 stycznia 2017

W mroźną noc przywiązali psa do drzewa i zostawili

W mroźną noc przywiązali psa do drzewa i zostawili
fot. KMP Jastrzębie

Niskie temperatury i padający śnieg dają się we znaki nie tylko osobom bezdomnym, poszukującym schronienia, ale i zwierzętom. Bestialstwem wykazali się ludzie, którzy w środową noc przywiązali do drzewa psa i zostawili go. 

Jeden z patroli jastrzębskich mundurowych natknął się w środę ok. godz. 23 na małego psa przywiązanego do drzewa w lasku znajdującym się w okolicy osiedla Bogoczowiec. Zwierzę zostało przez nich uwolnione i odwiezione do schroniska. Osobom, którym udowodni się znęcanie nad zwierzętami grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności lub kara grzywny od 500 zł do 100 tys. zł. Policja przypomina, że także zwierzęta mają swoje prawa i są chronione przez odpowiednie przepisy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość06.01.2017 1:05

Do Jastrzębianina godz.19.57. Głupoty piszesz, psy porównujesz do ludzi, jak człowiek by mógł sikać na ulicy to psy powinne sikać w toalecie. Ten przykład podany przez ciebie nie ma sensu. Każdy głupi wie że psy srają na ulicy a ludzie w ubikacji a po twoim mądrzeniu się chyba o tym nie wiesz, a ty gdzie srasz? Jeszcze jedno, co jesteś takim obrońcom Kazika.

Ivonta05.01.2017 23:01

Popieram Jastrzebianina dokładnie tak tylko na boso i w samych gaciach, oczywiście wcześniej nagłośnić, żeby każdy mógł go/ją wyśmiać !!!

Robert05.01.2017 22:27

Właściciel psa powinien zbierać kupy, które robi pies. To nie wina psa, że je robi. Ale to nie jest żadne wytłumaczenie na bestialstwo. Szukamy właścicieli. Pies jest łatwy do zapamiętania.

Jastrzebianin05.01.2017 19:57

Do Kaziu - masz racje, że zwierzęta mają większe prawa niż obywatel w tym kraju.
Do gość który odpisał Kaziu - Jesteś taki cwaniak? Myślisz, że masz większe prawa niż zwierze w tym kraju? Weź psa na spacer na ul. Śląską i niech się tam odleje lub zesra (najlepiej przy mundurowych), następnie zrób sam to samo w tym samym miejscu co pies. Zobaczymy kto pierwszy mandat dostanie Kappa ;)

Pozdrawiam.

Jastrzebianin05.01.2017 19:54

Ja bym bardzo Panów Policjantów prosił aby przywiązali łańcuchem publicznie przed supersamem lub gwarku tego człowieka do jakiegoś słupa łańcuchem który się do tego czynu dopuścił w koszulce długim rękawku, oblał zimną wodą i zostawił na 2-3h z jakimś kartonem gdzie by było napisane "Przywiązałem swojego psa na pizgawicy i go zostawiłem na pewną śmierć, ale Panowie którzy mnie związali go uratowali". I nawet sądu nie potrzeba, a gościu czy kobieta by się kur*a nauczył/a a co najważniejsze poczuła jak to jest.

SJZ6905.01.2017 16:37

@Witek-czytając twój post, miałem zamiar ci przytaknąć.
Ostatnim zdaniem pokazałeś, że jesteś głupek nie Witek!

the dog05.01.2017 13:39

zdjęcie psa jest na stronie internetowej policji:
http://jastrzebie.slaska.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/191198,Ocalili-przywiazanego-do-drzewa-psa.html 
UDOSTĘPNIAJCIE!

Pokaż wszystkie opinie (17)