Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
5 stycznia 2017

Nie wyrzucajcie choinki przez okno!

Nie wyrzucajcie choinki przez okno!
fot. pixabay

Okres świąteczno-noworoczny powoli dobiega końca. Żywe choinki, które cieszyły w tym czasie powoli trzeba będzie usunąć z mieszkania. Najgorszym rozwiązaniem jest wyrzucenie jej przez okno. Urzędnicy zachęcają, aby drzewka oddać do punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych. 

Punkt znajduje się przy ulicy Norwida 34 w sołectwie Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju (w pobliżu schroniska dla zwierząt i Zakładu Karnego). Niepotrzebne choinki przyjmowane są bezpłatnie. Jastrzębski magistrat informuje o godzinach otwarcie PSZOK: w okresie zimowym od 1 grudnia do 31 marca, w poniedziałek od godz. 10.00 do 17.00, wtorek, środa, czwartek, piątek od godz. 7.00 do 13.00.  W okresie letnim od 1 kwietnia do 30 listopada, w poniedziałek od godz. 7.00 do 17.00, wtorek, środa, czwartek, piątek od godz. 7.00 do 15.00 sobota od godz. 8.00 do 12.00. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Będą kontrole składowisk odpadów w mieście? Będą kontrole składowisk odpadów w mieście?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Zyga05.01.2017 11:45

Potęga kretyństwa niektórych mieszkańców jest wielka. Za wyrzucenie choinki powinno się karać. Tak jak za wyrzucanie puszek po piwie, chleba, i wszystkiego co niepotrzebne w domu. Za to powinno się siłą przenosić do slamsów. I do tego trzeba doprowadzić. Nawet jak mieszkanie jest własnościowe.

Kaziu05.01.2017 9:46

Przez okno nie można wyrzucać. Za to przez balkon mogę?

choinka05.01.2017 9:07

Zywa to ona juz dawno nie jest.Ale pomysl bardzo dobry.Zaraz biore chojaka pod pache i wyruszam na Szeroka.Spacer to zdrowie.No chyba ze wpuszcza mnie do autobusu.