Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
9 stycznia 2017

Policjanci uratowali bezdomnego z płomieni

Policjanci uratowali bezdomnego z płomieni
fot. pixabay

Gdyby nie interwencja mundurowych bezdomny mieszkający w pustostanie na osiedlu Przyjaźń, mógł skończyć tragicznie. Policjanci niemalże w ostatniej chwili uratowali mężczyznę. 

Podczas jednego ze styczniowych patroli policjanci zauważyli wydobywające się z niezamieszkałego pomieszczenia kłęby dymu.

- Podejrzewając, że wewnątrz może ktoś być, weszli do środka. W rogu leżał 51-latek, którego stróże prawa wynieśli na zewnątrz. Okazało się, że bezdomny sam rozpalił ognisko, chcąc się w ten sposób się ogrzać. Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. Ogień został ugaszony, a mężczyzna z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla trafił do szpitala - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!