Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 stycznia 2017

Zaśpiewają kolędy na zagraniczną nutę

Zaśpiewają kolędy na zagraniczną nutę
fot. ZS nr 5

Już we wtorek, w Domu Zdrojowym odbędzie się Przegląd Kolęd i Piosenek Świątecznych w Językach Świata. Na koncert zaproszeni są wszyscy chętni, chcący posłuchać tych szczególnych utworów. 

Jeszcze w świątecznej atmosferze można posłuchać kolęd w różnych językach świata. Wszyscy, którzy mają ochotę wziąć udział w koncercie mogą to zrobić przychodząc do Domu Zdrojowego we wtorek, na godz. 10.

- Wspólne śpiewanie kolęd skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w Jastrzębiu i wpisuje się w realizację projektu "Razem dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju". Celem przedsięwzięcia jest rozbudzanie zainteresowania wśród uczniów nauką języków obcych,  promowanie różnych form nauki języków obcych, rozwijanie zainteresowań kulturą obcojęzyczną, doskonalenie poprawności językowej, podnoszenie kultury żywego słowa, propagowanie kultury muzycznej wśród uczniów i popularyzacja utworów muzycznych w różnych językach, rozwijanie talentów językowych, wokalnych i  estradowych oraz realizacja marzeń, ambicji, a także budzenie wiary we własne siły i możliwości - informuje organizator imprezy, Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu -Zdroju

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!