Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
10 stycznia 2017

Prezydent spotyka się z mieszkańcami

Prezydent spotyka się z mieszkańcami
fot. Robert Szymański

Prezydent Anna Hetman podsumowuje dwa lata swojej prezydentury. W poniedziałek spotkała się z dziennikarzami oraz mieszkańcami. Dzisiaj, we wtorek, kolejne spotkanie. Tym razem prezydent zaprasza do Domu Zdrojowego. 

-  8 grudnia minęły dwa lata od objęcia przeze mnie prezydentury. To były lata trudne, zważywszy chociażby na fakt rozliczenia podatku od wyrobisk górniczych w kwocie 85 mln zł. Mimo trudności wiele zadań udało się zrealizować, część z nich jest w trakcie realizacji i w planach do zrealizowania w najbliższym czasie. Czuję się zobowiązana zdać państwu szczegółowe sprawozdanie z realizacji moich działań. Dlatego zapraszam na dwa otwarte spotkania, które poświęcone będą właśnie temu tematowi - mówi Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

Kolejne spotkanie z mieszkańcami odbędzie się we wtorek, o godz. 17 w Domu Zdrojowym. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Mikołajkowe odpalenie choinki Mikołajkowe odpalenie choinki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
O plugawym anonimie11.01.2017 8:08

Bardzo dobre określenie siebie wymyślił ten plugawy typ. Nie wszyscy potrafią zrozumieć skąd się wziął smog. I z tym im ciężko na umyśle. Plugawcze, to i Ciebie widać.
Szacunek dla Pani Prezydent. W bardzo trudnym czasie pokazuje, że można robić coś dobrego dla nas. Pamiętajmy, kto ze wszystkich sił chce nam zaszkodzić, bo jest za mały żeby dorównać umiejętnościom Pani Prezydent. Pogońmy ich gdzie pieprz rośnie. Tych, których chcą niszczyć jest wokół nas dużo.

Rodzic11.01.2017 7:06

Bardzo kulturalna ta nasza Pani Prezydent. Odpowiada na każde pytanie, działa, ale trzeba wiedzieć, że większość radnych blokuje Jej dobre pomysły, aby nie odniosła sukcesu. Wyraźnie widać tych radnych. Zapamiętamy! Powiemy też tym, którzy z internetu nie korzystają.

do plugawy anonim10.01.2017 22:44

Wyprowadź się do Rybnika, tam przekroczony smog o 2300% !!!! Będziesz szczęśliwy, he he he.

Gość10.01.2017 18:01

z tymi bufonami to 100% racji

Kibic GKS 196210.01.2017 14:38

Brawo pani Prezydent za to że pani porozmawia z każdym napotkanym mieszkańcem i jest dla nas kibiców także GKS!!!

Kaziu10.01.2017 9:35

W Rybniku szkoły zamknięte.

plugawy anonim10.01.2017 9:06

Polaków jałowe dysputy , a tymczasem smog w Jastrzębiu dusi w najlepsze, w Rybniku darmowa komunikacja a u nas udaje się że problemu nie ma.

Pokaż wszystkie opinie (8)